KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 15243117
nr 1524 3117
Oskar Andersson OA
(1877-1906), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, 22x33 cm, yttermått inklusive ram: 37x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:53:00
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Oskar Andersson OA
Läs mer om Oskar Andersson OA